Reduced price! Gjithçka që duhet të dini për dinozaurët View larger

Gjithçka që duhet të dini për dinozaurët

Grup autorësh JB0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedia e parë për dinozaurët e botuar në shqip. Përmban ilustrime, fakte mahnitëse, lojëra dhe veprimtari pa fund dhe çdo faqe është e lidhur me internetin.

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët160
ISBN978 992 81 77 391

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
ISBN978 992 81 77 391
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë