E vertete apo e gabuar View larger

E vertete apo e gabuar

Grup autorësh JB0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Të ndash faktin nga trillimi, të shembësh mitin dhe të provosh të vërtetën: gjithçka përmes një përmbledhjeje enciklopedike ku zbulohen të vërtetat.

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët192
ISBN978 992 81 77 728

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN978 992 81 77 728
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë