Libri im i trupit te njeriut View larger

Libri im i trupit te njeriut

Grup autorësh JB0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Mësoni gjithçka për trupin e njerit nga koka te këmbët. Fakte, pyetësorë, veprimtari të ndryshme ju mësojnë, ju argëtojnë, ju nxisin kureshtjen dhe ju zgjerojnë njohuritë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët136
ISBN978 9928 177 78 0

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët136
ISBN978 9928 177 78 0
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë