Reduced price! Enciklopedia e re për fëmijë View larger

Enciklopedia e re për fëmijë

Grup autorësh JB0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Ku? Kur? Çfarë? Pse? Shfletoni "Enciklopedia e re për fëmijë" dhe gjeni në të përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja. Nga galaktikat gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta: - Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla, janë riprodhuar me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse në këtë libër.

39 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë