Libri i madh i diturise View larger

Libri i madh i diturise

Grup autorësh JB0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Është burim themelor për mendjen kureshtare të lexuesve të rinj. Me njohuritë, faktet dhe ilustrimet fantastike, josh imagjinatën e çdo lexuesi.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 94 449

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages320
ISBN978 999 43 94 449
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë