Si te kujdeseni per femijet tuaj View larger

Si te kujdeseni per femijet tuaj

Robert H. Pantell, James F. Fries, Donald M. Vickery UP0085

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues i detajuar, me ilustrime, për kujdesin mjekësor të prindërve ndaj fëmijëve që nga shtatëzania deri në moshë të rritur, i cili plotëson nevojat me informacione dhe këshilla për çdo situatë. Rekomandime të vlefshme shëndetësore, të dhëna në një stil të këndshëm të shkruari, i udhëheqin prindërit me kujdes përgjatë foshnjërisë, fëmijërisë së hershme dhe periudhës së adoleshencës

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 54 5
Viti i botimit2007

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages704
ISBN978 99943 37 54 5
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiJunilda Topa