Si t’i ushqejme femijet ne menyre te shendetshme View larger
Pjesë nga libri

Si t’i ushqejme femijet ne menyre te shendetshme

Anita Bean UP0083

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban këshilla për ushqyerjen e shëndetshme të fëmijëve dhe trajtimin e atyre që janë mbi peshë. Gjithashtu, është edhe një udhëzues për përgatitjen e vakteve pa shumë mundim. Të përgatitura nga prindërit dhe të shijuara nga fëmijët, recetat që do të gjeni këtu do t'ju ofrojnë ide të reja për një ushqyerje sa më të shëndetshme të fëmijëve tuaj

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 68 2
Viti i botimit2006

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages230
ISBN978 99943 37 68 2
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSuela Shala (Kërxhaliu)