Komuniteti, teori dhe praktika bashkëkohore View larger

Komuniteti, teori dhe praktika bashkëkohore

Isidor Koti IK0003

New product

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Emal
Fletët150
ISBN978 – 9928-04-459-4
Viti i botimit2019

500 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët150
ISBN978 – 9928-04-459-4
RedaktoriDr. Leonard Dauti
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1