Fëmija në vitet e para të jetës View larger

Femija ne vitet e para te jetes

Grup autorësh ISO0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni këshilla dhe ndihmë për fëmijën tuaj. Është përzgjedhur dhe adresohet te ju, prindër, për tiu hequr dilemat dhe momentet më kritike gjatë prindërimit në hapat e para

More details

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928438683

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Lindja e një fëmije është një ngjarje e madhe, e cila do ta ndryshojë plotësisht jetën tuaj. Jo vetëm vogëlushi juaj do të mësojë të perceptojë botën, por edhe ju do ta zbuloni sërish atë dhe do të mësoni të shihni plot gjëra të reja.

Asnjëherë në jetë njeriu nuk mëson më shumë se në vitin e parë të jetës, që do të thotë: mësim, zhvillim dhe zbulim çdo ditë.

Ky libër do të jetë për ju, si dhe për shumë nëna të tjera të reja një ndihmë e madhe.

Ky udhëzues, i cili prek temat më të rëndësishme të vitit të parë të jetës, ju udhëzon si dhe ju jep ndihmë, këshilla dhe siguri. Edhe nëse ky “njeri i vogël e i ri” ju shqetëson ndonjëherë, në këtë libër do të gjeni këshilla të rëndësishme.

Data sheet

pages139
ISBN9789928438683
RedaktoriHavie Cadri
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë