Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi View larger

Guide per Maturen Shteterore – Gjuhe shqipe dhe letersi

Lumturi Çela, Belfjore Qose A-003306

New product

46 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Fletët204
ISBN9789928083951
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët204
ISBN9789928083951
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1