Reduced price! Kimia 12 me zgjedhje - Libri i ushtrimeve View larger

Kimia 12 me zgjedhje - Libri i ushtrimeve

Nina Guga, Alma Rusi, Merita Dertli A-003167

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky liber iu vjen ne ndihme te gjithe maturanteve qe duan te japin provime me zgjedhje lenden e kimise. Teksti eshte pergatitur nga ekspertet me te mire te fushes, me pervoje te gjate ne mesimdhenie ne lendet perkatese dhe ofron ushtrime te cilet testojne nivelin e njohurive te nxenesve ne lenden e kimise.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928233417
Viti i botimit2019

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928233417
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë