Fate dhe shtrengata View larger

Fate dhe shtrengata

Lauren Groff A-005670

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306206
Viti i botimit2020

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789994306206
RedaktoriSejdin Cekani
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnja Cura
RomanPsikologjik
I ri1