Dhe malet oshtine

Khaled Hosseini BOM0012

New product

859 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132253
Viti i botimit2014

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages432
ISBN9789928132253
Shtëpia botueseOMSCA-1
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveBotimi i tretë
PërkthyesiOriana Tamburi