Hetimi View larger

Hetimi

Maks Velo FB0052

New product

Përshkrim i shkurtër

Duhet të lexosh Velon , për tu ndalur në çdo faqe dhe në çdo frazë, për ta cituar, cituar, të gjithë ta citosh. Aq sa rrjedha është e bukur në përulësinë e saj, aq është e pasur me një art mizor dhe therës.

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356874

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages209
ISBN9789994356874
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër