Nata eshte grua

Skënder Drini BF0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Një nga romanet më të mira të autorit, ku ka një gërshetim të ngjarjeve dhe kohëve narrative, si një përjetim për fatet e Shqipërisë së trazirave në fillesat demokratike; një prozë që trondit me dramën që rrok.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789992798459

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789992798459
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë