Porta e fatkeqësisë View larger

Porta e fatkeqesise

Leom TO0187

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman rrëfehet historia e një të miture, ku muret e dhembshurisë oshtijnë dhe ku oxhaqet e ndjesisë i përkasin një qielli që qandhe dërsin nga mërzia.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN978 9928 4291 5 5

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages544
ISBN978 9928 4291 5 5
Shtëpia botueseToena
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane