Reduced price! Mami, une dhe mami View larger

Mami, une dhe mami

Maya Angelou A-002461

New product

19 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët173
ISBN9789928233622
Viti i botimit2019

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët173
ISBN9789928233622
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJerina Dushku
I ri1