Per ate qe dua(m) …

Atjon V. Zhiti UE0140

New product

Përshkrim i shkurtër Libri përmban esse, statuse në facebook, reccensa, poezi e përkthime të një 19 vjeçari të përhershëm.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789928399876
Viti i botimit2015

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Thanë për autorin: "... Studenti ynë i çmuar e aq shumë i dëshiruar... e gjithë familja e madhe e Universitetit Katolik të Zemrës së Shenjtë është e nderuar që kishte Atjonin në gjirin e vet..." Universiteti Katolik "Sacro Cuore", Milano, Itali "... Ai djalë i vogël, bërë tani një djalosh i pashëm e gjithë nur... krijesë e mrekullueshme pra, ishte bërë për qiellin, jo për këtë botë..." Helena dhe Ismail Kadare "Atjoni është djali që çdo prind do të donte ta kishte të vetin..." Sebastiano Grasso, poet, President i PEN Club it Italian "Ti prekje jetën e çdo personi që njihje... kam humbur një nga njerëzit më të rëndësishëm të jetës time..." Livia Petto, studente, Angli "... Botimi i një libri të Atjonit... testamenti i Tij për Shqipërinë... Ungjilli për të rinjtë... fari ndriçues i brezit të Tij..." Eugjen Merlika, studiues, Itali

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages230
ISBN9789928399876
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë