Te verteta e te pathena per Lasgushin View larger

Te verteta e te pathena per Lasgushin

Tomi Mato FB0006

New product

Përshkrim i shkurtër Kujtime e mbresa nga një prej bashkëqytetarëve të poetit tonë të madh kombëtar, Lasgush Poradeci, ku tregohen kujtimet e tij dhe të bashkëkohësve për një poet që nuk u pajtua kurrë me regjimin dhe ideologjinë e kohës.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994388118
Viti i botimit2010

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages483
ISBN9789994388118
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimevebot. katert