Çifti i dashuruar

Leo Buscaglia PL0104

New product

Përshkrim i shkurtër

Leo Buscaglia na paraqet në këtë libër me një manifest mbi dashurinë, ëmbëlsinë, përkujdesin, dhembshurinë, komunikimin, altruizmin: pjesët më vitale të sjelljes njerëzore.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789992777443
Viti i botimit2002

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

I njohur si libri më popullor i sociologut të madh amerikan, Leo Buscaglia na paraqet në këtë libër me një manifest mbi dashurinë, ëmbëlsinë, përkujdesin, dhembshurinë, komunikimin, altruizmin: pjesët më vitale të sjelljes njerëzore. Është ky mesazhi optimist i një autori të jashtëzakonshëm, që ka arritur të fitojë zemrat e gjithë botës me besimin e tij mbi jetën, dashurinë dhe vëllazërinë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789992777443
Viti i botimit2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiÇlirim Mukli