Xhihadi ne Ballkanin Perendimor View larger

Xhihadi ne Ballkanin Perendimor

Dritan Demiraj A-005097

New product

Përshkrim i shkurtër

Përmbajtja e librit na ballafaqon me një problematikë të vështirë dhe të padëshiruar për shqiptarët dhe boshnjakët në rajonin e Ballkanit Perëndimor Xhihadizmin dhe Ekstremizmin Islamik.

More details

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928256645

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri që keni në dorë është një analizë dhe vlerësim objektiv i gjendjes së radikalizmit religjioz, posaçërisht radikalizmit Islamik ndër shqiptarët dhe boshnjakët në rajonin e Ballkanit Perëndimor, rrjeteve të terrorizmit, shtrirjes së tyre, shkaqeve, rreziqeve, kërcënimeve dhe strategjive që duhen ndërmarrë për t’u përballur me sukses kundër tyre.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages670
ISBN9789928256645
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1