Demokracia dhe tranzicioni i shteteve të Europës Juglindore – Rasti i Shqipërisë dhe Kosovës View larger

Demokracia dhe tranzicioni i shteteve te Europes Juglindore – Rasti i Shqiperise dhe Kosoves

Gjon Keka BG0046

New product

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët269
ISBN9789928219428
Viti i botimit2017

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët269
ISBN9789928219428
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryBallkani
I ri1