Ditari i zgjedhjeve 2011

Henri Çili, Karikatura nga Bujar Kapexhiu UE0126

New product

Përshkrim i shkurtër Një libër me 30 shkrime, të shoqëruar secili nga 30 karikatuara, të pasqyruara me shumë objektivitet nga mjeshtri i madh Bujar Kapexhiu. Shkrimet janë një lloj kronike e fushatës elektorale.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9789995639525
Viti i botimit2011

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Autori paraqet opinionet e tij për çështje të ndryshme, të cilat kanë qenë pjesë e shqetësimit. Kronika e një fushate është me interes për studentët dhe studiuesit e politikës dhe për publikun e gjerë, për të studiuar në të ardhmen fushatat elektorale në Shqipëri apo historinë e politikës shqiptare. Ndaj ky libër është mjaft me interes sot dhe në të ardhmen, në ndihmë të gjithëve atyre që politika dhe fushatat elektorale, posaçërisht, u interesojnë apo i kuriozojnë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages125
ISBN9789995639525
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë