Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave View larger

Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave

Naim Mëçalla A-000047

New product

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928462329
Viti i botimit2017

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages418
ISBN9789928462329
RedaktoriShefqet Muci, Sebastiano Tafaro, Alban Duraj
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1