Pirate dhe parate View larger

Pirate dhe parate

Rudina Çupi A-007941

New product

Përshkrim i shkurtër

Bota e piratëve në kërkim të thesarit është plot aventura. Nga të gjithë personazhet e librave piratët përjetojnë më shumë pengesa e peripeci... A do të mbyllet me fund të lumtur aventura e tyre?

More details

80 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341273
Viti i botimit2021

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Piratë dhe paratë” është libër ndërveprues i serisë “Luaj dhe shkruaj” për lexuesin fillestar, përmes të cilit fëmijët luajnë me numrat. Poezia është ilustruar me figura të mrekullueshme të krijuara me paratë shqiptare dhe në fund përmban kureshti dhe udhëzime si të bësh vetë veshje pirati me materiale të riciklueshme. Lojërat zbavitëse gjuhësore në fund të librit dhe loja “Mos u nxeh” e ftojnë fëmijën të mprehin vëmendjen e logjikën.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages36
ISBN9789928341273
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI tretë
I ri1