Pyetje & pergjigje mahnitese – dinozauret View larger

Pyetje & pergjigje mahnitese – dinozauret

Grup autorësh A-008662

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim encikopedik per femije te grupmoshave mbi 5-vjec do te gjeni te gjitha informacionet per dinosauret, qe nga shfaqja deri ne zhdukjen e tyre.

More details

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004987
Viti i botimit2022

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur filloi "Lufta e kockave"?

Si u kthyen në fosile dinozaurët?

Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me dinozaurët, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages68
ISBN9789928004987
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1