Reduced price! Rrotat rrotulluese – Zjarrfikeset View larger

Rrotat rrotulluese – Zjarrfikeset

Grup autorësh A-005921

New product

Përshkrim i shkurtër

Ka rënë zjarr! Zjarrfikësit po vijnë ta fikin! Hipin në zjarrfikëse dhe, si një skuadër trime, nisen në misionin e guximshëm!

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004109
Viti i botimit2020

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages8
ISBN9789928004109
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1