Reduced price! Fuqia e instinktit ne biznes View larger

Fuqia e instinktit ne biznes

A.Milligan&Sh.Smith UP0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër tepër praktik dhe shumë stimulues, i cili tregon se si fuqia e instinktit mund të shndërrojë rrënjësisht biznesin tuaj.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 36 4
Viti i botimit2013

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages215
ISBN978 99956 23 36 4
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiFloria Agalliu