Na ishte njehere

Grup autorësh BED018

New product

Përshkrim i shkurtër

"Na ishte një herë", është një libër me 12 përrallat klasike, më të bukura.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789992774977

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përrallat, historitë dhe legjendat më të bukura për vogëlushët, nga Tony Wolf, ju shoqërojnë çdo natë, para gjumit me një rrëfim të mrekullueshëm.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages56
ISBN9789992774977
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë