Politika e instalacionit

Boris Groys SP0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri botohet për herë të parë. Ai e merr emrin nga një prej shkrimeve të tij përbërëse dhe është i ndërtuar me 12 të tillë.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928428738
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages290
ISBN9789928428738
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiIrena Buzi