Na ishte njehere

Grup autorësh BED018

New product

Përshkrim i shkurtër

"Na ishte një herë", është një libër me 12 përrallat klasike, më të bukura.

More details

835 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789992774977

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Përrallat, historitë dhe legjendat më të bukura për vogëlushët, nga Tony Wolf, ju shoqërojnë çdo natë, para gjumit me një rrëfim të mrekullueshëm.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages56
ISBN9789992774977
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë