Xhungla

Igloo Books BED009

New product

Përshkrim i shkurtër

Xhungla vjen në shtëpinë tuaj përmes një botimi cilësor me imazhe dhe imitime të mrekullueshme të tetë zërave të kafshëve. Igloo Books ka ideuar botimin që e sjell në shqip Edualba për prindër që duan të edukojnë fëmijët me standarde të larta. Ky botim ka vlera edukative dhe njohëse për fëmijën tuaj

More details

835 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN978-9928-121-63-9
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Majmunit lozonjar i pëlqen të këndojë këngën e tij. Ai dëshiron ta shoqërojë këngën e tij me orkestrën e xhunglës. Bashkohuni me të, ndërsa ai hidhet nga pema në pemë duke mbledhur miq dhe shokë, e duke bërë plot zhurmë! Shtypni secilin prej butonave për të dëgjuar zërat e mrekullueshëm të orkestrës së xhunglës dhe për ta sjellë çdo faqe në jetë. E gjithë xhungla vjen në shtëpinë dhe ëndrrat tuaja në një libër. Futini fëmijët në botën e egër të xhunglës, duke kapërcyer pemët e larta me majmunin lozonjar dhe duke dëgjuar tingujt realë të saj, sikur të ishin aty. 

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages8
ISBN978-9928-121-63-9
RedaktoriTomorr Plangarica
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit11 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë