9 genjeshtrat qe mbajne peng biznesin View larger
Pjesë nga libri

9 genjeshtrat qe mbajne peng biznesin

S.Chandler & S.Beckford UP0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Duke paraqitur 9 idetë e ngulitura (gënjeshtrat) në biznes, libri ofron zgjidhje të thjeshta dhe frymëzuese për problemet e krijuara çdo ditë nga vetë pronarët e bizneseve të vogla

19 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6
Viti i botimit2010

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSokol Topi