Babai i pasur, guide per te investuar View larger

Babai i pasur, guide per te investuar

Robert Kiyosaki A-008929

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër Robert Kiyosaki sjell vëzhgime të mprehta sesi investojnë të pasurit dhe analizon dallimet me të varfërit dhe shtresat e mesme. Për herë të parë vjen në shqip ky libër që konsiderohet guida më e mirë për investimet, hedhur në qarkullim nga shtëpia botuese Argeta LMG.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389091
Viti i botimit2022

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mentori më i mirë i financave personale dhe investimit, Robert Kiyosaki sjell në këtë libër rregullat bazë për të reduktuar rrezikun e investimit, kontrollet e investitorit, kthimin e të ardhurave nga paga në të ardhura pasive dhe në investime, mënyrat sesi të bëheni investitorë të fuqishëm, si të mbrohemi nga falimenti dhe si ti kthejmë idetë në biznese me të ardhura në miliona dollarë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages546
ISBN9789928389091
Shtëpia botueseGuide to investing
RedaktoriElona Zeraliu
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti
I ri1