100 ligje te suksesit ne biznes View larger

100 ligje te suksesit ne biznes

Brian Tracy A-007568

New product

Përshkrim i shkurtër

Udhëzuesi për Praktikat më të Mira të Tracy vjen në formën e 100 ligjeve të kuptueshme dhe të lehta për tu zbatuar në lidhje me fushat kritike të punës dhe biznesit. Ai gjithashtu ofron shembuj nga jeta reale që ilustrojnë qartë se si funksionon secili prej ligjeve, dhe gjithashtu i ofron lexuesit ushtrime se si t'i zbatojmë këto ligje në punë dhe jetë.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814034
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pse disa njerëz kanë sukses në biznes më shumë se të tjerët?

Pse disa biznese përparojnë ndërsa të tjerët dështojnë?

Një pedagog dhe shkrimtar i njohur i biznesit ka gjetur përgjigje për këto pyetje shumë të vështira.

Në librin e tij, ai paraqet një sërë parimesh, ose "ligje universale", që qëndrojnë në themel të suksesit. njerez Biznesi ane e mbane botes.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages283
ISBN9789951814034
Shtëpia botueseThe 100 absolutly unbreakable laws of business sucess
RedaktoriElvi Sidheri
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhadi Xhana
I ri1