Erwin Schrodinger dhe Revolucioni Kuantik View larger

Erwin Schrodinger dhe Revolucioni Kuantik

John Gribbin A-004765

New product

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084279
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages303
ISBN9789928084279
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEva Dyrnjaja
I ri1