Nëna e dashurisë View larger

Nena e dashurise

Dom Lush Gjergji FB0123

New product

Përshkrim i shkurtër

Nënë Tereza "flet" në shumë gjuhë të botës dhe dr. dom Lush Gjergji, ka skalitur me portretin e Nënës së shekullit XX, me emrin: Nënë Tereza, këtë përfaqësuese të dashur të shumë konfesioneve (besimeve) të kombeve e të racave të ndryshme.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9788851494212
Viti i botimit2010

7 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages239
ISBN9788851494212
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAvni Spahiu