Reduced price! Sekreti i nje heroi View larger

Sekreti i nje heroi

Rita Cosby FB0115

New product

Përshkrim i shkurtër

Gazetare fituse e çmimit Emmy dhe autore bestseller, Rita Cosby, tashmë me një libër të mahnitshën, ajo tregon sesi zbuloi një histori të fshehtë heroizimi dhe guximi, sekretet e pathëna të njeriut që e ka njohur gjatë gjithë jetës: babait të saj.

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106032
Viti i botimit2014

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages294
ISBN9789928106032
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiBlendi Lami