Te flasesh per vetveten View larger

Te flasesh per vetveten

Cherie Blair FB0109

New product

Përshkrim i shkurtër Në këtë autobiografi, Sheri Bler e shoqëron lexuesin në një udhëtim magjepës nga gjiri i klasës punëtore të Liverpulit deri në zemër të sistemit ligjor britanik dhe më pas në 10 Downin Street si bashkëshortja e kryeministrit.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages519
ISBN9789951494212
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiBlendi Lami