Ramize Gjebrea: Nega Totum, asgjë e vërtetë View larger

Ramize Gjebrea: Nega Totum, asgje e vertete

Vasf Baruti FB0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri është një rrëfim mbi jetën e Ramize Gjebresë. Përmes d umenteve dhe bashkëkohësve të saj, Vasfi Baruti sjell një portret të plotë të një prej figurave më interesante të vrara nga regjimi komunist.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356690

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages406
ISBN9789994356690
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër