Pjeter Arbnori shkrimtar

Giusepe Gradilione BF0014

New product

Përshkrim i shkurtër

Vlerat dhe ëndrrat e Mandelës shqiptare. Arti dhe jeta në qeli dhe përtej hekurave si një shembull admirimi për brezat e rinj

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789905645790
Viti i botimit1997

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789905645790
Viti i botimit1997
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiDaniel Gazulli