Imam Ebu Mensur Maturidiu ( jeta, vepra dhedoktrina ) View larger

Imam Ebu Mensur Maturidiu ( jeta, vepra dhedoktrina )

Saban Ali Duzgun LOG0193

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër që regjistron reflektime personale të autorit mbi çështjen e Kosovës nga okupimi serb e deri tek administrimi ndërkombëtar dhe evidenton probleme dhe paqartësi që lidhen me shtendërtimin. Esetë e përfshira në këtë libër hedhin dritë mbi ngjarjet, interesat dhe pozicionet e aktorëve politikë që e kanë formësuar rrugëtimin shtetndërtues në Kosovë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587610
Viti i botimit2019

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages526
ISBN9789989587610
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiFatmir Sulaj
VendndodhjaShkup