Reduced price! Pergjigje per 120 pyetjet me te veshtira rreth marketingut View larger
Pjesë nga libri

Pergjigje per 120 pyetjet me te veshtira rreth marketingut

P. R. Smith UP0071

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër shumë i lehtë për t'u lexuar, që ndalet në një sërë pyetjesh interesante dhe zbavitëse. Përgjigjet e tyre me siguri që do t'i zhvillojnë më tej aftësitë dhe dijet tuaja.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 06 7
Viti i botimit2007

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages405
ISBN978 99956 23 06 7
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiFlorian Agalliu