Njeriu me i pasur ne kohera View larger

Njeriu me i pasur ne kohera

Steven K. Scott UP0060

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues drejt suksesit dhe pasurisë, duke u bazuar në jetën dhe karrierën personale të Solomonit, një milioneri që e filloi nga hiçi. Libri ofron këshilla mbi veprimet që duhet dhe nuk duhet të ndërmerrni, që t'ia dilni mbanë.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 21 0
Viti i botimit2009

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages216
ISBN978 99956 23 21 0
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAida Guni