Dyshimi eshte virtyt ne biznes View larger

Dyshimi eshte virtyt ne biznes

Christopher Eiben UP0018

New product

Përshkrim i shkurtër

Zbuloni sekretin e dyshimit pozitiv. Ky libër tregon teknikat e hetimit, strategjitë mbrojtëse dhe na jep këshilla praktike për shmangien e telasheve. Në këtë pasiguri, me skema të sajuara mund të bini lehtësisht viktimë nga kriminelë të paskrupullt e dinakë, prandaj ky lloj "dyshimi" konsiderohet virtyt në biznes

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 16 6
Viti i botimit2014

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages267
ISBN978 99956 23 16 6
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAlina Karaulli