Shihemi në majë View larger

Shihemi ne maje

Kosta Petrov TO0339

New product

Përshkrim i shkurtër

Rrëfimi personal i një prej menaxherëve më të suksesshëm të Ballkanit. Një libër frymëzues - për të gjithë ata që besojnë se në jetë, të gjithë janë krijuar për të bërë gjëra të mëdha. Hyni në botën ku gjithçka është e mundur!

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928235718
Viti i botimit2018

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Me mbi 12.000 ekzemplarë, "Shihemi në majë" është libri më i shitur në Shkup në pesë vitet e fundit, ndërsa autori është një nga autorët më të lexuar bashkëkohorë të këtij vendi.

Në “Shihemi në majë”, Kosta Petrov, themeluesi 29-vjeçar i kompanisë P World, ju merr për udhëtim nëpër përallën e tij jetësore të mbushur me momente të jashtëzakonshme, me ritje dhë rënie, përvoja të këndshme dhe të pakëndshme të cilat janë pjesë e pandashme e “rrugës në të cilën rrallë kalohet”. Ai që zgjedh këtë rrugë dhe e përballon, në fund e pret shpërblimi i merituar. Gjatë rrugëtimit të tij eksitues, Kosta Petrov ballafaqohet me mundësitë e mëdha në Amerikë, skenat e hidhura në Pragë, me qendrën e luksit në Dubaj, por edhe me realitetin e krijimit të një brendi global nga rajoni ynë.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages176
ISBN9789928235718
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1