Vlerat baze dhe bindjet per sukses

Vasil Naçi BAL002

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Agna Leadership Academy
ISBN9789928150394
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages160
ISBN9789928150394
Shtëpia botueseAgna Leadership Academy
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë