Sjellja e pelqyeshme dhe mencuria ne komunikim

Vasil Naçi BAL001

New product

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Agna Leadership Academy
Fletët165
ISBN9789928150318
Viti i botimit2015

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët165
ISBN9789928150318
Shtëpia botueseAGNA Group
RedaktoriDr. Ardita Buna, Entela Bardho
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë