Reduced price! Mendo dhe bëhu i pasur View larger

Mendo dhe behu i pasur

Napoleon Hill BOM0009

New product

774 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132475
Viti i botimit2015

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages312
ISBN9789928132475
Shtëpia botueseOMSCA-1
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Balli, Aida (Asimi) Balli