Menaxhimi i stresit

Mike Clayton DA0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër, i cili ju ndihmon të kuptoni se cfarë është ajo që ju bën të stresuar dhe ju tregon se si mund ta trajtoni atë.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642330
Viti i botimit2014

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libër, i cili ju ndihmon të kuptoni se cfarë është ajo që ju bën të stresuar dhe ju tregon se si mund ta trajtoni atë.Nese ju dërrmoheni nën presion,zemëroheni,ose thjesht fusni kokën në rërë,ky libër ju ofron teknika të kanalizoni stresin tuaj në një mënyrë positive. Rezultatet e shkëlqyera. Mësoni si të krijoni një mjedis të qetë dhe pa stress. Do përdorni më mirë kohën tuaj - kurrë nuk do të hutoheni. Identifikimi i stresit në veten tuaj dhe tek të tjerët. dhe të dini cfarë të beni në lidhje me të. "Joshës, praktik dhe i ngjeshur me thjeshtësi për të arritur në ushtrime që me të vërtetë do t'ju ndihmojnë për të luftuar stresin." Matthew Cole,Drejtor Klinike,York Stress-Trauma Centre

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages230
ISBN9789951642330
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë